Lokanta - Restoran Ekleme Formu

  Yetkili:
  İletişim:
  Adres / Not:


  Firmanızın ve Ürünlerinizin Yayınlanması

    Hakkımızda;

  Yemektelefonu.com internet üzerinden paket servis, rezervasyon ve her türlü gıda ürünleri satışı konusunda firmalarla internet kullanıcılarını aynı ortamda buluşturmak amacıyla kurulmuş bir internet sitesidir.

  Kullanıcılar; yemektelefonu.com internet sitesi ve mobil uygulamaları ile anlaşmalı olan firmaların bilgilerine ulaşarak paket servis rezervasyon ve gıda ürün alımı işlemini gerçekleştirmektedir.

   Firmanızın ve Ürünlerinizin Yayınlanması:

  Firmalarınızın ve ürünlerinizin sistemimizde yayınlanabilmesi için bizlere (menü, ürün, fiyat, çalışma saatleri ve hizmet verilen ilçe, semt, mahalle) bilgilerini iletmeniz yeterlidir. Bu bilgileri bizlere ulaştırdığınızda en geç 3 (üç) gün içerisinde müşteri temsilcilerimiz tarafından sistemimizde ürünleriniz yayınlanmaya başlayacaktır.

  Ayrıca sizlere menülerinizi kendiniz yönetebilmeniz için kullanıcı adı ve şifre verilmektedir. Bu sayede menülerinize istediğiniz zaman müdahale edip yeni ürün, kampanya, indirim, fırsat ekleme – çıkartma veya fiyat değişimi yapabilmektesiniz.

  Sistemlerimizde kayıtlı bir çok üyemiz sizin firmalarınızdan sipariş vermeye başlayacaktır. Sizin sabit müşterileriniz iletişim bilgilerinizi veya adresinizi zaten bilir hedefimiz sizlere yeni müşteriler kazandırmak, internetten paket servis, rezervasyon ve her türlü gıda ürünleri satış hizmeti veren firmalar ile tüketiciler arasında bir köprü görevi görmektedir.

  Sizlerinde internet üzerinde bizim sistemlerimizde yerinizi almanızın işinizi artırmak amaçlı büyük faydası olacaktır. Türkiye Geneli’nde şuan 1000 ’lerce firmayla çalışmaktayız sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.

  Adres : Maltepe Onur Sokak No:11 ÇANKAYA / ANKARA

  Posta Kodu: 06010

  İletişim: 0850 420 0 520   (Sipariş Hattı Değildir.)

  E-mail: destek@yemektelefonu.com

Facebook